niedziela, 8 marca 2020

Moja Farma Urody - maseczka z miodem, ogórkiem i szpinakiem

Dzisiaj recenzja maseczki marki Moja Farma Urody. Zdecydowałam się na zakup sokowej maseczki do twarzy z miodem, sokiem z ogórka i szpinaku.


Od producenta:
Stworzyłyśmy dla Ciebie wspaniałą maseczkę z SOKIEM Z OGÓRKA I SZPINAKU, wszystko to zanurzone w EKO MIODZIE z otuliny PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ.
Sok z ogórka jest bardzo skutecznym środkiem na rozjaśnienie skóry i piegów. Jego sok dodatkowo nawilża oraz ściąga rozszerzone pory, dając świeżą, porcelanową cerę.
Sok ze szpinaku jest bardzo bogaty w luteinę i zeaksantynę które należą do karotenów, wykazują one największą ze wszystkich barwiników roślinnych ochronę przed promieniowaniem UV a wieć fotostarzeniem się skóry. Bardzo skutecznie i efektywnie wpływają również na koloryt cery.
Miód jest wspaniały, pochodzi z pasiek z PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ w ostoi lasków i łąk. Sama osobiście tego doglądam ! Po pierwszym nałożeniu maseczki poczujecie że skóra robi się ciepła, jest to wynikiem działania świeżych soków oraz miodu. Ponieważ miód w niewyobrażalnym wręcz tempie przyspiesza regenerację skóry, przez kolejne dni zauważycie iż wszelkie rany, zadrapania zaczynają się goić, kolejnym od razu zauważalnym efektem jest wspaniała gładkość skóry oraz niezwykła delikatność cery. Wynika to z tego iż miód jest skarbnicą BIOPIERWISTKÓW i w momencie aplikacji Wasza skóra otrzymuje ABSOLUTNIE WSZYSTKO aby przystąpić do natychmiastowej naprawy, regeneracji. Dodatkowo miód jest niezwykle bogaty w składniki naturalne (flawonoidy, białka, aminokwasy, witaminy wszystkich grup, węglowodany, dezoksyrybonukleotydy, enzymy roślinne, koenzymy, fitosterole, beta-karoten, mikro- i makroelementy, czynniki wzrostu i wiele innych bioaktywnych substancji), wykazują wszechstronne działanie lecznicze.

NA CZYM POLEGA FENOMEN ODMŁADZANIA SKÓRY MIODEM ? jak spojrzycie na skład aminokwasowy miodu zauważycie iż ok 58 % wszystkich aminokwasów stanowi prolina – aminokwas który buduje KOLAGEN !, ale aby prolina mogła kolagen zbudować potrzebuje witaminy C i uwaga ! miód jest bardzo zasobny w aktywną witaminę C, jest ona bardzo dobrze przyswajalna ponieważ pH miodu jest kwaśnie pomiędzy 3,95 a 4,02 a to są idealne warunki dla witaminy C. Wszystko w miodzie jest stworzone idealnie dla pięknej cery. Korzystajmy z naszego ekologicznego miodu a nasze cery będą przepiękne !

Działanie: wspaniale nawilża, odżywia i rozjasnia skórę
Wiek: bez względu na wiek
Rodzaj cery: sucha, szara, zmęczona, z przebarwieniami
Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w zacienionym miejscu, nie wkładać do lodówki (miód jest higrsokopijny tzn, iż chłonie wodę, dlatego maseczek nie można trzymac w lodówce)

Skład: miód lipowy z otuliny Puszczy Białowieskiej, sok ze szpinaku, sok z ogórka.
Pojemność: 30 ml, cena 54 złMaseczka wygląda i zachowuje się jak miód. W końcu jest miodem, z dodatkiem soku z ogórka i szpinaku. W słoiczku znajdują się zielone kawałeczki roślin, w bardzo malutkiej ilości.
Znalazłam w sieci narzekania użytkowniczki, że maseczka się zepsuła, bo stwardniała, skrystalizowałą się. Absolutnie się z tym nie zgadzam - krystalizacja miodu jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem i nie ma nic wspólnego z jego zepsuciem się. Mi taka krystalizacja nie przeszkadza a wręcz podnosi walory maseczki. Skrystalizowane drobinki działają po prostu jak peeling, więc ich obecność nadaje maseczce nowy wymiar. Jeśli komuś by to przeszkadzało to wystarczy odrobinkę podgrzać maseczkę w kąpieli wodnej, tak jak postępuje się ze stwardniałym miodem.

Nakładam maseczkę na prawie suchą skórę, bo na wilgotnej słabiej się trzyma. Dobrze jest uważać w trakcie aplikacji, żeby nie nanieść maseczki na włosy, bo będą się lepiły.Maseczka działa całkiem przyjemnie, dobrze odżywia i rewitalizuje skórę. Jednak, tak z ręką na sercu, to nie zauważyłam, aby efekty jej stosowania były lepsze bądź inne od tych, jakie uzyskuję nakładając miód prosto ze słoika. A skoro mam maseczkę, której cena za 30 ml jest równa litrowi miodu, to jednak chciałabym czegoś więcej....

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza