niedziela, 10 września 2017

Puressentiel - spray poprawiający krążenie

Co jakiś czas pokazuję Wam ciekawe produkty marki Puressentiel. Bazują one na naturalnych olejkach eterycznych i to właśnie na nich opierają się ich właściwości.
Dzisiaj kolej na spray poprawiający krążenie zmęczonych nóg.


Od producenta:
PURESSENTIEL® CIRCULATION EXPRESS TONIC SPRAY
Naturalne i skuteczne rozwiązanie dla ciężkich nóg
Spray poprawiający krążenie z 17 olejkami eterycznymi, pojemność 100 ml, dostępność Superpharm i wybrane apteki.

Pomaga:
° Przynieść ulgę obrzmiałym nogom
° Natychmiastowo odświeża i relaksuje
° Przyspiesza i stymuluje krążenie

STOSOWANIE
W trakcie podróży, przy długim staniu lub siedzeniu, a także po wysiłku fizycznym: zaaplikować na stopy, kostki i nogi, na rajstopy lub pończochy uciskowe. Jako wzmacniająca i odprężająca kąpiel dla stóp (6 dużych dawek do ciepłej wody).
Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 7 roku życia, u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz u osób, u których wystąpiły kiedyś konwulsje lub ataki padaczki. Nie stosować również u osób uczulonych na salicylany.
17 olejków eterycznych z naturalnym odświeżającym mentolem przynoszą ulgę zmęczonym nogom i dają uczucie lekkości. Zawiera aktywne składniki w 100% naturalnego pochodzenia.
Nogi są lekkie i mniej zmęczone: 91%*
Zmniejsza uczucia spuchniętych nóg, stóp i kostek 86%*

*% satysfakcji. Test użytkowania - 22 kobiet - 15 minut po zastosowaniu


Spray poprawiający krążenie Puressentiel, jak przystało na produkt, którego działanie opiera się o olejki eteryczne, ma intensywny zapach. Silnie czuć mentol, potem zioła. Ze względu na silny zapach stosuję go tylko w domu. Świetnie sprawdza się aplikowany na noc, pomaga mi w walce z nocnymi problemami z nogami (kłopoty z krążeniem) a także wspomaga w walce przeciwko nocnym skurczom łydek. Po aplikacji czuć duże odświeżenie, chłód, a po jakimś czasie odprężenie. Po całym dniu pracy spray przynosi naprawdę dużą ulgę. Pomaga się odprężyć i łagodzi nieprzyjemne uczucie nabrzmienia łydek i stóp. Po kilkunastu minutach od użycia nogi nie wydają się już tak ciężkie i zmęczone :)Aplikacja nie może być łatwiejsza - naciskamy, psikamy wybrane miejsce i koniec. Pomysłowy produkt i przynoszący oczekiwany efekt w postaci odprężenia, odświeżenia i odzyskania lekkości nóg.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz