czwartek, 15 grudnia 2016

Prezentów czas!

Przychodzi taki czas w roku, kiedy osoby nieobojętne naszym sercom i myślom obdarowujemy czymś co wywoła u nich uśmiech i niekłamaną radość.
Niezwykłym uczuciem jest przekonać się, że my też jesteśmy dla kogoś ważni, że i o nas ktoś myśli. Że i dla nas ktoś się stara.
Dzięki blogowi poznałam wiele osób, które stały mi się bardzo bliskie. Dzisiaj pokażę Wam prezenty od Dwóch Cudnych Kobietek :), dzięki którym zrobiło mi się ciepło na podstarzałym serduchu!
Na pierwszy ogień idzie Malkontentka :))). Tak to już z Nią jest, że nie umie nic robić na pół gwizdka, zawsze idzie na całość!
Kasia obsypała nas fantastycznymi podarunkami - patrzcie, podziwiajcie i zazdrośćcie!Powyższe wspaniałości dostaną się mojej Córce :)))
Sowa jest absolutnie cudowna! Grubiutka, mięciutka, w dupce ma groch albo soczewicę :)). Może być przytulanką, poduszką, podkładką na kolana pod książkę - a na pewno piękną ozdobą! Książka nie byle jaka *: no i oczywiście coś słodkiego dla wielbicielki czekolady :D. Idealny komplet na czytelniczy wieczór!
Kasiu, ogromnie dziękuję! Młoda na pewno będzie zachwycona!
Nie zachwyci się jedynie wiśniami... bo Marek je dopadł :D

Dary losu (a raczej Malkontentki) z poniższego zdjęcia zagarnę dla siebie. A co! Też byłam grzeczna! Prawie :D


Moniczka, zapracowana do bólu, podpierająca się rzęsami ze zmęczenia i niemająca nawet pół chwilki dla siebie, znalazła czas, by przygotować dla nas wspaniałą paczkę. Moniś, jestem wzruszona *: bo wiem jak cenna jest każda Twoja wolna minutka! I fakt, że część ze skromnego zasobu czasowego przeznaczyłaś na nas bardzo dużo dla nas znaczy *:
Przepiękne życzenia z głębi Moniczkowego serducha *: czekolada, która w niewyjaśnionych okolicznościach już zmniejszyła swoją gramaturę oraz kosmetyczne kąski :)


Arice, kumpelce Alfika, dostały się biszkopciki :DD. Nie wiem jak ona to zrobiła, ale wyczuła je już przez pudło i tańcowała przy paczce :). Teraz się nimi opycha :D.


Dziękuję Wam bardzo!
Niesamowite prezenty do niesamowitych Kobiet *:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza