niedziela, 8 września 2019

Mamy to! Zbiórka na operację zakończona!

Kochani, w zaledwie tydzień udało się zebrać kwotę konieczną do opłacenia zaliczki na poczet kosztów operacji Weroniki w Hannover (zbiórka osiągnęła 100% w czwartek 5 września 2019). To był niezwykle pracowity tydzień dla wielu wspaniałych Osób, które kosztem własnego życia osobistego, rodzinnego i własnych obowiązków poświęciły się naszej sprawie. Tempo zbiórki było absolutnie szalone a Wasze wsparcie przerosło nasze oczekiwania tysiąckrotnie. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla rozwoju i przebiegu akcji!
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Was wszystkich czekamy obecnie na dokonanie przez Fundację Siepomaga przelewu kwoty zaliczki na konto Kliniki w Hannover. Po otrzymaniu pieniędzy Klinika wyznaczy termin operacji.

Pragnę Was też poinformować, że nadwyżka w uzbieranej kwocie zostanie przeznaczona przez Fundację Siepomaga na pokrycie końcowych kosztów operacji i kosztów pobytu w Klinice oraz na rehabilitacją konieczną po operacji pnia mózgu.

Poniżej przekazuję Wam słowa podziękowania Weroniki.Kochani,
kwota potrzebna na zapłacenie zaliczki na moją operację została zebrana! Jest to zasługa Was wszystkich i każdego z Was z osobna! Tysiące nieznanych nam osób wsparło naszą walkę.

Przyjaciele i Rodzina poświęcili nam 200% swojego czasu prywatnego i zawodowego. Zawiązały się nowe, niesamowicie wspaniałe relacje. Zwykłe dziękuję nie jest w stanie oddać tego, co czuję. Żadne słowa tego nie zrobią.
Podarowaliście mi szansę na życie. Czy można komuś podarować coś więcej? Już na zawsze będziecie zajmować bardzo wyjątkowe miejsce w moim sercu i sercach moich najbliższych.

Przede mną i lekarzami z kliniki w Hannover ogromne wyzwanie – operacja pnia mózgu. Boję się jej z oczywistych względów, ale równocześnie nie mogę się jej odczekać – to jest właśnie ta szansa, o której od dawana marzę! Szansa na życie. Szansa na wszystko.

Nadwyżka zgormadzonych w trakcie zbiórki na moją rzecz pieniędzy, zostanie przeznaczona na pokrycie końcowych kosztów mojego leczenia w Hannoverze oraz na niezbędną po operacji pnia mózgu rehabilitację.

Przede mną długa i ciężka droga, pełna cierpień i potężnych wyzwań. Czuję się jednak dużo silniejsza i odważniej patrzę w przyszłość wiedząc, jak wielkie mam w Was wsparcie!

Weronika

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza