piątek, 12 maja 2017

Konkurs! Poczuj wiosnę z Achae :)

Na dworze zaczyna być wiosennie. Z tej okazji mam dla Was prezent od firmy Achae. Jest to zestaw peelingów (mały) oraz balsam lub peeling do ust (do wyboru).
Nie wiem jak u Was, ale u mnie słońce wyzwala większą niż zwykle ochotę na zadbanie o siebie. I ten zestaw będzie w sam na wiosenne dopieszczenie się i zrzucenie zbędnego naskórka!Parę słów o Achae:
Achae to świat naturalnych ręcznie robionych kosmetyków. Wszystkie kosmetyki Achae to: świeże, intensywne zapachy, gęsta i aksamitna konsystencja, naturalny skład.
Kosmetyki Achae powstają wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości. W naszych produktach nie ma parabenów ani innych środków konserwujących, sztucznych olejów, zapachów oraz żadnych innych substancji chemicznych. Składniki z których powstają nasze produkty są starannie dobierane i pochodzą z tych rejonów świata, które gwarantują ich najwyższą jakość.

ACHAE:
nie testuje na zwierzętach,
nie używa substancji chemicznych,
nie stosuje syntetycznych olejów i zapachów.

Kochamy przyrodę. Dążymy do życia w harmonii ze środowiskiem naturalnym.
Dbamy o to, by nasze działania nie szkodziły. Żadne z naszych produktów lub składników nie były, nie są i nie będą testowane na zwierzętach, a opakowania są biodegradowalne.
Wejdź do świata Achae.
Spróbuj natury.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aby wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą ufundowaną przez Producenta jest zestaw peelingów oraz balsam/peeling do ust, należy odpowiedzieć na pytania:

Jakie są największe zalety peelingów naturalnych? Czy Twoim zdaniem peelingi pozbawione chemicznych dodatków są lepsze? Jeśli tak to dlaczego?

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest bycie obserwatorem bloga. Mile widziane jest udostępnienie informacji o konkursie u siebie i polubienie FB Achae.

Odpowiedzi proszę przysyłać na maila według poniższych zasad:
1. Adres, na który wysyłacie odpowiedzi: anula.ga@wp.pl
2. Temat maila „ konkurs achae”
3. Termin nadsyłania odpowiedzi 26 maj 2017
4. W mailu proszę o informację:
- pod jaką nazwą obserwujesz mój blog
- czy udostępniłeś informację o konkursie (adres strony)
- czy polubiłeś FB Achae (jeśli tak proszę o informację o nicku)

Wyniki zostaną ogłoszone na blogu do dnia 31 maja 2017. Firma Achae skontaktuje się z Wygranym na maila, z którego przyszło zgłoszenie, celem ustalenia adresu do wysyłki nagrody (wysyłka na terenie kraju).

PS. Powiem Wam w tajemnicy, że ja od kilku dni używam peelingi do ciała, peeling do ust i balsam do ust marki Achae :) 
Recenzje niedługo. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz